Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 10, wczoraj: 29
ogółem: 632 568
statystyki szczegółowe
Tabela Klasy Okręgowej 2007/2008
1. Noteć Rosko 30 60 18 6 6 56-29
2. Radwan Lubasz 30 54 15 9 6 57-33
3. Drawa Krzyż 30 53 15 8 7 59-48
4. Unia Wapno 30 50 14 8 8 60-31
5. Fortuna Wieleń 30 46 13 7 10 39-38
6. Sparta Złotów 30 43 11 10 9 47-44
7. Wełna Skoki 30 42 12 6 12 65-59
8. Unia Ujście 30 40 10 10 10 42-46
9. Pogoń Łobżenica 30 39 9 12 9 36-43
10. Zjednoczeni Kaczory 30 36 11 3 16 37-52
11. Zamek Gołańcz 30 35 10 5 15 37-61
12. Noteć Czarnków 30 34 8 10 12 38-37
13. Polonia Jastrowie 30 34 9 7 14 40-55
14. Włókniarz Okonek 30 33 10 3 17 44-57
15. Stella Białośliwie 30 32 9 5 16 47-49
16. GLKS Wysoka 30 31 8 7 15 45-67
Najlepsi strzelcy
11-Tatera Mateusz
4 - Ciesla Łukasz
3 - Pfitzner Daniel
2 - Barańczyk Łukasz
1 - Szalski Michał
1 - Żabówka Dawid
1 - Wisniewski Jakub
1 - Olejniczak Paweł
1 - Niemczyński Kacper
1 - Wienke Kamil
Zwycięstwa 8
Remisy 7
Przegrana 15
Najwyższe zwycięstwo u siebie: Włokniarz Okonek 5:2
Najwyższe zwycięstwo na wyjeździe: Noteć Czarnków 2:3
Najwyższa porażka u siebie: Unia Wapno 0:3
Najwyższa porażka na wyjeździe: Wełna Skoki 8:1
U siebie mecz z największą ilością bramek: Unia Ujście 4:4
Mecz na wyjeździe z największą ilością bramek: Wełna Skoki 8:1
45 Bramek zdobytch:
Dom 32
Wyjazd 13
67 Bramki stracone
Dom 28
Wyjazd 39
|
Klasa Okręgowa » Piła | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
|
|||
WYSOKA
Gmina Wysoka
Nasza Wysoka
Gimnazjum Wysoka
Bank Spółdzielczy
OUK Wysoka
Bractwo Kurkowe
OSP Wysoka
Forum GLKS
SPORTOWE SERWISY
Mariogool
90 minut
Jardersport
OZPN PIła
PZPN
WZPN
Kolegium Sędziów OZPN
Przegląd Sportowy
Piłka Nozna
II LIGA
Nielba Wągrowiec
III LIGA
Lubuszanin Trzcianka
IV Liga
Leśnik Margonin
Polonia Chodzież
OKRĘGÓWKA
Unia Wapno
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
Drawa Krzyż
Pogoń Łobżenica
Radwan Lubasz
Nielba II Wągrowiec
Korona Stróżewo
Stella Białosliwie
Sparta Złotów
Orkan Śmiłowo
Iskra Wyszyny
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
Wełna Skoki
A-KLASA
Huragan Młynkowo
Arto LZS Trzcianka
Acer Miały
Łobzonka Wyrzysk
Zjednoczeni Kaczory
TP Piła
Orzeł Osiek
Sokół Szamocin
Unia Ujście
Noteć Rosko
Płomień Połajewo